Koton Kaban Modelleri 2011-2012

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte yazlık eşyalarında kaldırılmaya başlandığını görüyoruz. Kışın bizlere en çok lazım olan şey ise kesinlikle güzel bir kabandır. Soğuk havalardan korunmak için bire bir olan kabanlar, 2011-2012 sezonunda da yine yüzlerce farklı modeli ile Koton’da.. Erkek mont-kaban modelleri, Bayan kaban-mont modelleri ve çocuklar için kabanlar Koton’da onlarca değişik modelde üretilerek insanların tercihlerine sunulmuştur.

koton kaban modelleri

Kaban modelleri, bu yıl daha çok koyu renklerde üretilmiştir. Koyu renkleri kış aylarında daha fazla tercih eden kişiler için oldukça ideal. Sizde resimlerden görmüş olduğunuz mont modellerini ve kaban modellerini Koton mağazalarında uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Koton firması, son dönemlerde ürettiği deri ceketler ve deri montlar ile de dikkat çekmiştir. Uygun fiyatlara satışa sunulan bu deri montlar herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Koton firmasında ve dükkanlarında kaban, mont ve ceket fiyatları da oldukça uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Yaklaşık olarak 60-150 tl arasında bir bütçe ile en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Share this post:

Recent Posts

MMOFPS