Abece.netBimeks adapazari şubesi
Categories Advertisements
Bimeks adapazari şubesi Published on Çarşamba, Temmuz 6, 2011 by


Bimeks adapazari şubesi 7 temmuzda inanilmaz firsatlarla ve indirimlerle aciliyor. Tüm elektronik aletlerde %25-30′a varan indirimlerle bimeks adapazari ‘na iniyor.

Netbook’dan, Notebook’a, masa üstü bilgisayarlardan cep telefonlarina akliniza gelecek tüm elektronik aletler büyük indirimlerle adapazari şubesinde yer aliyor.

Mağaza açilişi 07 temmuzda saat 10:30 ‘da adapazari orhan camii karşisi migros yaninda olacaktir. bu büyük indirimi kacirmamanizi tavsiye ederiz.

4 Responses
 • by abdullah 07 Temmuz 2011, 10:21

  açılış yapıldı. tam bir rezalet. adamlar sadee iki karta taksit yapıyorlar. bonus ve maximum belirtmiyorlar. deseler ya diğerlerine taksit yok. olsa da fark var. müşteriler hepsi rahatsız oldu.

 • by admin 07 Temmuz 2011, 10:40

  aslinda kredi karti olayini belirtmişler fakat çoğu kişi ürünlere baktiğindan hangi kart’lara taksit imkani var bakmayi unutmuslar.

 • by Aysenur adigüzel 07 Temmuz 2011, 11:41

  laptoplarda pek iyi indirim yoktu ama diğer ürünlerde indirimler cok iyiydi. her karta taksit imkani olmamasida cok berbatti

 • by taner 13 Temmuz 2011, 10:20

  büyük beklenti içindeydim hayal kırıklığına uğradım doğrusu iki üründe bimeksi tarttım fos çıktı philips traş makinası fiyatı elektro vorde göre pahalı bir de apple ipat 2 bimeksin açışında nasıl olmaz biraz sanki taşra muamelesi görmüş şehrimiz sırf apple ipat almak için bimeksin açılışını bekledim ama hüsran, ilgiliye sorduğumda türkiyede yok demesi ise çok komikti hiçmi burdaki rakip firmaları izlemiyorlar yani bihaberler…

Leave your comment:

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>